Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Lukasz

Strony: [1]
1
Rozmowy ogólne / 1 marca 2015 akcja straży pożarnej na osiedlu
« dnia: 06 Marzec 2015, 15:04:31 pm »
Witam,
Mam pytanie czy ktoś coś wie na temat akcji straży pożarnej w w/w dniu na naszym osiedlu? Po prostu tak mi się przypomniało, apropos parkowania samochodów na naszym osiedlu.
Pozdrawiam

2
Borkowska 27b / Rozliczenie mediów
« dnia: 12 Wrzesień 2012, 13:51:21 pm »
Drodzy Sąsiadki i Sąsiedzi, proszę sprawdźcie jak ostatnio Panie z Grenia Was rozliczyły.
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale rozumiem, że jeśli podwyżka cen za ciepłą wodę (do 30zł/m3) ma być od 1 sierpnia 2012 to będę płacił tyle za wodę ale którą zużyję po 1 sierpnia, a nie od 1 stycznia 2012 jak to Panie rozliczyły.
Pozdrawiam!

3
Borkowska 27b / Brak ogrzewania na klatce
« dnia: 13 Luty 2012, 09:55:48 am »
Witam
Ogrzewanie na klatkach? Co się stało że u nas na klatce zimno jak cholera i grzejniki nie grzeją? Czy ktoś wie?
Pozdrawiam

4
Rozmowy ogólne / miejsca postojowe 27B-C
« dnia: 08 Grudzień 2011, 14:23:19 pm »
Szanowni sąsiedzi i sąsiadki, powiedzcie mi jedno... czy do końca naszych dni na borkowskiej nasz pożal się boże deweloper będzie uprzykrzał nam życie?  >:(
Widać W-S nie ma na wypłaty skoro zamyka po kolei nasze miejsca postojowe... chcąc tym samym zmusić nas do ich wykupienia.
Czy my naprawdę, tak wszyscy razem, nie jesteśmy w stanie z tym nic zrobić? Czy będziemy tylko patrzeć jak nas robi w ciu*a?

5
Borkowska 27b / Dyskusja na temat zarządcy
« dnia: 29 Wrzesień 2011, 12:53:25 pm »
Witam,
Szanowni w doli i niedoli Sąsiedzi i Sąsiadki chciałem zapytać co myślicie o naszym zarządcy i czy nie czas się zmówić i go zmienić?
Po ostatnim zebraniu (kto był to wie) widzę, że stoi murem za Wawel Serwisem. A te bajki z cyklu "...mam tyle a tyle spraw w sądzie z WS..." to można wsadzić do kosza.
Bo jak można zinterpretować inaczej taką sytuację, jeśli Gość (p. Greń), zamiast reprezentować nasze interesy i szukać jakiegoś wyjścia z sytuacji, to rozpoczyna zebranie słowami "Podpisali państwo w aktach notarialnych zgodę na o i na to..." to mam gdzieś takiego zarządcę.
Później umywa ręce od wszystkiego i niech sobie WS robi co chce...
Pozdrawiam

6
Borkowska 27b / Sprawozdanie finansowe
« dnia: 02 Luty 2011, 10:08:59 am »
Witajcie Sąsiedzi i Sąsiadki!

Przed zebraniem chciałem tutaj poruszyć temat aktualnych sprawozdań finansowych naszej wspólnoty. Co o nich myślicie? Czy jest coś co można by przedyskutować? Mnie zastanawia wydane prawie 5tys. na odśnieżanie i zakup soli i piasku gdyż w zeszłym roku to była kwota jakieś 800zł.

7
Rozmowy ogólne / Psy na osiedlu
« dnia: 23 Sierpień 2010, 12:31:15 pm »
Witam,
Wróciłem właśnie z urlopu no i chyba po tym wyciszeniu na łonie natury, w dużo większym stopniu przeszkadzają mi szczekające niemalże za ścianą psy. Mam pytanie czy jest jakiś sposób na ich uciszenie? nie wiem wlepienie kar właścicielom czy co? czy ja muszę je wysłuchiwać całymi dniami i nocami? czy ktoś też ma podobne do moich spostrzeżenia?
Pozdrawiam serdecznie

8
Borkowska 27b / czynsz
« dnia: 29 Lipiec 2009, 10:41:42 am »
Witam,
Mam pytanie szczególnie do członków mojej "Wspólnoty Mieszkaniowej 27B, 27C" ale uwagi innych także są mile widziane. A mianowicie jak się kształtują wasze czynsze? Bo tak patrząc na zestawienie kwot jakie wchodza w jego skład wydaje mi się że zaliczka rzędu 160zł/m-c za ogrzewanie centralne w budynku nowowybudowanym jest mocno przesadzona. Czy ktoś przemieszkał już tutaj na osiedlu zimę? i jak to jest czy są później jakieś zwroty tych zaliczek?
Pozdrawiam

9
Borkowska 27b / Usterki
« dnia: 15 Lipiec 2009, 11:04:12 am »
Witam,
Czy ktoś z Was spotkał się z usterkami, które wyszły na jaw już po odbiorze?
Mam na myśli np. porysowane drzwi wejściowe (okazało się po zdjęciu folii ochronnej) albo coś takiego jak 4 kable wychodzace z sufitu pod lampę, a do włącznika dochodzące 3?? (okazało się to przy demontazu włącznika i próbie podłączenia oświetlenia dwustrefowego)
Czy udało się Wam wymusić na deweloperze usunięcie takowych usterek?
Pozdrawiam

10
Rozmowy ogólne / Ogródek
« dnia: 24 Marzec 2009, 10:04:54 am »
Szanowni Sąsiedzi i Sąsiadki,
Chciałem się Was zapytać czy poruszany był juz gdzieś (niekoniecznie na forum, może na jakiś zebraniach wspólnotowych) wątek o możliwości zagospodarowania części trawników przy mieszkaniach na parterze? (jakieś iglaki, kwiatki)
Pozdrawiam

Strony: [1]