Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Autor Wątek: Pozostałe bloki  (Przeczytany 4116 razy)

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
Pozostałe bloki
« dnia: 13 Sierpień 2007, 16:51:54 pm »

Jeśli Twój blok nie ma założonego fora blokowego napisz do Mnie : mokum@borkowska.info. Bloków tych nie ma tylko i wyłącznie ze względu na niewielki ruch na forum i ogólnie w serwisie.

jo_aska

• Sporadycznie coś napisze
  • **
Odp: Pozostałe bloki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2009, 10:35:48 am »

nie wiem czy słyszeliście o planie wyrąbania 26 drzew przy borkowskiej ?
po naszych protestach zeszli do 5 /niby.
Dlaczego ? bo mają poszerzać ulicę i robić zatoczki - jedną na wysokości 19 i 21 a drugą tam gdzie jest obecnie przystanek - 
teraz już kompletnie nie da się wyjechać z osiedla / widoczność będzie ograniczona mocno/ no i przejście do parku ... nasze dzieciaki / nie moje bo ja jeszcze nie mam ale ludzie inni z osiedla mają/ będą miały jeszcze trudniejsze przejście do parku - miejsca dla nich przecież najfajniejszego do zabawy - nie kojarzę żeby na naszym osiedlu były jakieś place zabaw?

dzfdgd

• Czytelnik
  • *
    • Email
Odp: Pozostałe bloki
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2012, 11:44:56 am »

Dlaczego ? bo mają poszerzać ulicę i robić zatoczki - jedną na wysokości 19 i 21 a drugą tam gdzie jest obecnie przystanek - 
teraz już kompletnie nie da się wyjechać z osiedla / widoczność będzie ograniczona mocno/ no i przejście do parku ... nasze dzieciaki / nie moje bo ja jeszcze nie mam ale ludzie inni z osiedla mają/ będą miały jeszcze trudniejsze przejście do parku - miejsca dla nich przecież najfajniejszego do zabawy - nie kojarzę żeby na naszym osiedlu były jakieś place zabaw?

Gafas De Sol Cartier