Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Autor Wątek: Euro 2008 :)  (Przeczytany 5482 razy)

madoox

• Średniozaawansowany
Euro 2008 :)
« dnia: 09 Czerwiec 2008, 13:14:34 pm »

Witam na forum.
Też dostałem podobne rozliczenie. Mam do zapłaty ponad tysiąc złotych za okres kiedy nikt w moim lokalu nie mieszkał. Troszkę mnie to zmroziło, tym bardziej, że nie zauważyłem, że dotyczy to roku 2007, a nie 2008. W tym tysiącu złotych prawie 500 to ogrzewanie mieszkania! Za okres kiedy nikt tu nie mieszkał!!! Ja się boję jak by wyglądał rachunek gdybym grzał na okrągło tej zimy. Nawet liczniki na klatce poszedłem sprawdzić i za tamten okres zużycie było 10 razy większe niż obecnie, licząc od lutego do dziś. Coś tu nie gra...
A dzisiaj "koguciki" rozjadą Rumunów;))) i mam nadzieję Holendrzy zjedzą makaron;))).

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
Odp: Euro 2008 :)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:35:04 pm »

A dzisiaj "koguciki" rozjadą Rumunów;))) i mam nadzieję Holendrzy zjedzą makaron;))).
Pierwszego meczu niestety nie oglądałem, ale z dziką satysfakcją patrzyłem jak pomarańczowi "wklepali" 3:0 Włochom  ;D
Acha, jakby ktoś lubił piwo, to polecam tak dla odmiany piwo Bacowy Full z browaru Relakspol przy Borkowskiej :D. Piwo jest do kupienia w Lewiatanie w szklanych butelkach zwrotnych. Coś teraz mają promocję na piwo z krótką datą przydatności do spożycia, 59 groszy za butelkę  :D. Ja tym piwem od pewnego czasu się stołuję i moim zdaniem jest całkiem niezłe.

Kociak

• Mieszkańcy
  • Stały pisarz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2008, 08:35:47 am »

Kibicowalam zawsze Wlochom, ale wczoraj grali beznadziejnie, wiec wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Co do pierwszej bramki, to mam jakies watpliwosci, ale trudno. A Francuzi sie nie popisali, ale ich nie lubie.
Nie mam na razie faworyta, bo nie widzialam jeszcze formy wszystkich druzyn na euro. A Wy macie?

kFiatek

• Mieszkańcy
  • Średniozaawansowany
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwiec 2008, 14:36:27 pm »

POLSKA!!!! oczywiście:):)))

madoox

• Średniozaawansowany
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwiec 2008, 15:47:39 pm »

Kibicowalam zawsze Wlochom, ale wczoraj grali beznadziejnie, wiec wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Co do pierwszej bramki, to mam jakies watpliwosci, ale trudno. A Francuzi sie nie popisali, ale ich nie lubie.
Nie mam na razie faworyta, bo nie widzialam jeszcze formy wszystkich druzyn na euro. A Wy macie?
Oranje zjedli makaron:DDDD. Wiedziałem!!! Wiedziałem:)))))))).
Jak ja nie cierpię tych wypacykowanych z kilogramem żelu na pacynkach makaroniarzy:))). A za co? A za defensywna grę, udawanie, oszukiwanie, kombinowanie, murowanie bramki i przeświadczenie jacy to oni wyjątkowi:))). Hehe gwiazdorzy:))), mistrzowie świata:)))).
 A dlaczego nie lubisz Francuzów? Znasz jakiegoś?;))) Allez les Blues!!!!!!!!!!!!!! Choć wczoraj nie zagrali na swoim solidnym poziomie.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2008, 15:53:18 pm wysłana przez madoox »

madoox

• Średniozaawansowany
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwiec 2008, 15:49:41 pm »

Oby się kolega nie mylił:))). Jak wymęczą z Austriakami, to przynajmniej trzeci mecz zagrają o wszystko a nie o honor jak zawsze;DDD.

kFiatek

• Mieszkańcy
  • Średniozaawansowany
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Czerwiec 2008, 17:21:30 pm »

koleżanka kolego koleżanka:) i jak to mawiają nadzieja umiera ostatnia;)

madoox

• Średniozaawansowany
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwiec 2008, 17:30:39 pm »

YYY przepraszam:))) głupio mi;)))

Kociak

• Mieszkańcy
  • Stały pisarz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Czerwiec 2008, 18:50:28 pm »

A dlaczego nie lubisz Francuzów? Znasz jakiegoś?;))) Allez les Blues!!!!!!!!!!!!!! Choć wczoraj nie zagrali na swoim solidnym poziomie.
Oj znam, znam. Nie lubie ich za cwiercfinal mistrzostw swiata w '98. I za final euro 2000, kiedy zdobyli mistrzostwo, ktore im sie nie nalezalo, bo z meczu na mecz mieli wiekszego farta, ze przechodzili dalej.
A Wlosi maja swoje catennacio i za to ich lubie. Wyglad, niektorych, co prawda nie w moim typie, ale na to akurat nie zwracam uwagi :P
Hehe, podziwiam partiotyzm.  ;D

Acha, jakby ktoś lubił piwo, to polecam tak dla odmiany piwo Bacowy Full z browaru Relakspol przy Borkowskiej :D. Piwo jest do kupienia w Lewiatanie w szklanych butelkach zwrotnych. Coś teraz mają promocję na piwo z krótką datą przydatności do spożycia, 59 groszy za butelkę  :D. Ja tym piwem od pewnego czasu się stołuję i moim zdaniem jest całkiem niezłe.
Hehe, ja akurat nie lubie piwa, ale powiedzialam swojej drugiej polowie, ktora postanowila to sprawdzic. I przyznaje Ci racje, calkiem niezle.

prokop

• Mieszkańcy
  • Maniak forum
  • *
EURO 2008
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:33:23 pm »

Może admin pozwoli na założenie tematu EURO 2008?

Admin już kilka dni temu stworzył osobny dział dla takich dyskusji  :D
Z tego też powodu rozmowa została scalona z już istniejącym wątkiem

Piszę w przerwie meczu Grecja - Szwecja a po 4:1 Hiszpanów z Rosją. Świetny mecz Hiszpanów.
Ciekawe, co Kociak powie na to?
Mam też swoją tezę dot. naszej porażki  z Niemcami. Przegraliśmy, gdyż na naszym osiedlu było za mało flag na balkonach.  ;)
W czwartek wszystkie balkony należy oflagować.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2008, 23:37:47 pm wysłana przez mokum »

Kociak

• Mieszkańcy
  • Stały pisarz
  • *
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:36:09 pm »

Powiem, ze lubie Hiszpanie  ;D Hiszpania na mistrza Europy :P Ale mamy juz taki temacik na innym forum, wiec pewnie admin zrobi z tym porzadek  :P

prokop

• Mieszkańcy
  • Maniak forum
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:37:49 pm »

Ale może w koszykówce ??? :)

Kociak

• Mieszkańcy
  • Stały pisarz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Czerwiec 2008, 21:43:58 pm »

na koszykowce sie nie znam :) ale moze byc. mecz pokazal, ze Hiszpania sie liczy (no co, moze dojdzie do finalu i przegra z Polska), chociaz jest chyba takie powiedzenie o Hiszpanach, ze graja jak nigdy, a przegrywaja jak zawsze, wiec nie zdziwie sie, jak przegraja w pieknym stylu (z Polska, oczywiscie).

madoox

• Średniozaawansowany
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Czerwiec 2008, 23:20:27 pm »

Oj znam, znam. Nie lubie ich za cwiercfinal mistrzostw swiata w '98. I za final euro 2000, kiedy zdobyli mistrzostwo, ktore im sie nie nalezalo, bo z meczu na mecz mieli wiekszego farta, ze przechodzili dalej.
A Wlosi maja swoje catennacio i za to ich lubie. Wyglad, niektorych, co prawda nie w moim typie, ale na to akurat nie zwracam uwagi :P
Aha:D czyli dokładnie za to że dokopali Włochom:)))
3 lipca 1998 roku sam Zidane był dużo lepszy od Włochów a że mieli takich fachurów od karnnych jak Albertini i di Biagio to ju właściwie ich problem. ;)
Jak to mistrzostwo im się nie nalezało? Przecież wyrównal Wiltord a Trezeguet zdobył złotego gola.
Nawet ostatni finał wygrali ledwie ledwie i myślę ze gdyby Zizou został do końca wygraliby Francuzi, lepsi zresztą przez cały mecz od Włochów:))).
Nie cierpię defensywnnego catennacio jest ohydne  ;), wyrachowane i na szczęście coraz mniej skuteczne.

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Czerwiec 2008, 23:21:23 pm »

Hehe, ja akurat nie lubie piwa, ale powiedzialam swojej drugiej polowie, ktora postanowila to sprawdzic. I przyznaje Ci racje, calkiem niezle.
Stołuję się nim od kiedy tutaj zamieszkałem. Oczywiście nie cały czas.

Osobom lubiącym piwo polecam sklep na Kobierzyńskiej (w takim domku), mają ogromny wybór piwa, naprawdę w trakcie pierwszej wizyty tam nogi pode mną się ugięły. Nie wiedziałem czego się chwycić :)

A co do moich typów - sercem - Polska, a tak bardziej głową i sympatiami (oraz pięknym zjedzeniem makaronu ;D) - Holandia