Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Autor Wątek: Sklep z materiałami ściernymi w "dobudówce"  (Przeczytany 2412 razy)

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
Sklep z materiałami ściernymi w "dobudówce"
« dnia: 12 Październik 2007, 23:44:17 pm »

Nie wiem czy zauważyliście, ale przy wejściu do dobudówki pojawił się szyld mający reklamować firmę handlującą materiałami ściernymi itp. Oczyma wyobraźni mojej widzę samochody dostawcze klientów/dostawców tejże firmy :/

A tak przy okazji - właśnie słyszę odgłosy pracy "betoniarni". Ponoć miała nie pracować w godzinach nocnych ???

prokop

• Mieszkańcy
  • Maniak forum
  • *
Odp: Sklep z materiałami ściernymi w "dobudówce"
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2007, 12:27:02 pm »

Niech nas ściernica broni przed takimi zakładami usługowymi. Może do czasu oddania do użytku całkiem się "zetrą"?

msmatt

• Czytelnik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2007, 12:59:25 pm »

Jestem ich bezpośrednim sąsiadem i póki co nie mam żadnego zatargu ale kto wie w przyszłości może....  ;) Jak się tu wprowadzałem słyszałem że ma tu być jakiś salon piękności a na to chłopaki z 5A napewno by się nie obrażali ;D Czy to już pewne że w całej dobudówce będą te materiałki ścierne? hmm......

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2007, 20:51:20 pm »

Jestem ich bezpośrednim sąsiadem i póki co nie mam żadnego zatargu ale kto wie w przyszłości może.... 
Oby nie było żadnych problemów. Domyślam się, że przybudówka będzie wykorzystana również w innych celach, nie tylko tych "ściernych" :)