Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Autor Wątek: zablokujmy ta koszmarna drogę Nowa Bartla!!  (Przeczytany 3039 razy)

BLABLA

• Sporadycznie coś napisze
  • **
zablokujmy ta koszmarna drogę Nowa Bartla!!
« dnia: 30 Marzec 2010, 11:38:04 am »

sąsiedzi!

Wrzuciłam watek na forum ogólnym i okazuje się ze mieszkańcy naszego osiedla nie maja nic przeciwko temu zebu kolo naszego bloku biegła ruchliwa ulica.
Wiem ze jeden z sąsiadów walczy o zablokowanie tego chorego pomysłu. Ale jak się nie zbierzemy do kupy to nic z tej walki w pojedynkę nie będzie. Chętnie pozbieram podpisy na petycji do urzędu miasta. Pytanie czy jesteście za?
Może ktoś ma jakieś inne propozycje?
straszne ze ta ulica ma przebiegać miedzy blokiem a drzewami zasłaniającymi betoniarnie! nie za drzewami tylko tu gdzie teraz parkują samochody!!!
działajmy!

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
Odp: zablokujmy ta koszmarna drogę Nowa Bartla!!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2010, 10:57:25 am »

straszne ze ta ulica ma przebiegać miedzy blokiem a drzewami zasłaniającymi betoniarnie! nie za drzewami tylko tu gdzie teraz parkują samochody!!!
działajmy!
Nie "tu gdzie teraz parkują samochody" tylko "tu gdzie są/były drzewa zasłaniające betoniarnię"
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2010, 19:29:32 pm wysłana przez mokum »

jamik1

• Sporadycznie coś napisze
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2010, 11:09:32 am »

Jestem jak najbardziej za Twoją propozycją... w weekendy przynajmniej nie hałasuje betoniarnia... teraz dojdzie jeszcze zapach spalin! Nie wiem tylko jak się za to zabrać, ale propozycja blokady jak najbardziej..

madoox

• Średniozaawansowany
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2012, 15:59:36 pm »

Jestem za !