Forum serwisu www.borkowska.info

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum się rozrasta, zapraszajcie sąsiadów, sąsiadki, krewnych i znajomych królika :)

Autor Wątek: Otoczenie bloku 5a  (Przeczytany 2779 razy)

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
Otoczenie bloku 5a
« dnia: 18 Czerwiec 2010, 20:30:34 pm »

Wreszcie otoczenie naszego bloku wygląda tak jak należy. Nie wiem jak Wam, ale mnie zieleń dookoła bloku bardzo się podoba.

madoox

• Średniozaawansowany
Odp: Otoczenie bloku 5a
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2010, 22:00:43 pm »

Zgodzę się z przedmówcą.
Za to zastanawiam się, skąd wzrost tzw. czynszu z niecałych 300 zł do prawie 500 zł w ostatnich 2 latach.

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2011, 21:17:12 pm »

Nareszcie przestalo być tak łyso dookola naszego bloku.Zgadzam się pomysł z zielenią był  SUUUPER! :)
GORZEJ Z PIASKOWNICĄ! KTO TO WOGÓLE WYMYSLIŁ???

TE WRZASKI DZIECIAKÓW I POGADUSZKI POD OKNAMI SĄ
NIEDOZNIESIENIA!
Mam prośbę o nie używanie permanetnie Caps Locka.

A piaskownicę zapewne ktoś sobie samowolnie wykopał na terenie wspólnoty nie pytając jej członków o zgodę. :D

To była ironia, a teraz na serio. Wymyślili to rodzice dzieci z naszego bloku, w tym również ja. Zgodę na powstanie tej piaskownicy wyrazili członkowie wspólnoty u uchwale 8/2009 z dnia 14.07.2009.

mokum

• Administrator
  • Maniak forum
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty 2011, 21:13:09 pm »

Gratuluję poczucia humoru :)

Fajnie to wymyslili,przecież park jest tak daleko...i też tam pewnie nie ma piaskownicy.Proponuję jeszcze z dwie ławki zamontować i stoliki, bedą rodzice mieli gdzie piwa sie napić.
Ale przecież osiedle ma służyć do życia, a życie to nie tylko mieszkanie w swoich czterech ścianach. To również robienie zakupów, wyrzucanie śmieci, parkowanie samochodów. Zabawa w piaskownicy też do takich należy.

Domyślam się, że dla niektórych może to być czasami uciążliwe. Ale też nie czarujmy się, nasze osiedle jest młodym osiedlem, i to, że rodzice będą chcieli mieć jakąś infrastrukturę rekreacyjną dla swoich pociech było raczej do przewidzenia. Wawel-Service przy budowaniu osiedla nie zadbał o to, więc zadbali o to rodzice.

Jako rodzic mogę zaproponować piwo/wino w formie rekompensaty, oczywiście na "blokowym" spotkaniu.  ;D

kFiatek

• Mieszkańcy
  • Średniozaawansowany
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marzec 2011, 22:08:38 pm »

Świetny pomysł z tymi ławkami i stolikiem 8) Nie trzeba będzie z piwem do parku chodzić :D